کاربرد لوله بوبین

لوله های دوکی در صنایعی  مختلفی محصول باید بصورت رول در اختیار مشتری قرار بگیرد از جمله صنایعی که به تولید نایلون، بنر و فلکسی، شیرینگ، نخ و قرقره، پارچه و ... می‌پردازند؛ استفاده می‌شود.

کاربرد لوله دوکی

کاربرد لوله های بوبین

لوله های بوبین با توجه به اندازه ونوع شان در صنایع مختلفی بکار می روند ...

تولید کننده نایلون

پیشنهاد ما به تولید کننده‌هایی که در صنعت تولید نایلون فعالیت می‌کنند، استفاده لوله‌های دوکی PVC به جای نوع مقوایی و کاغذی آن‌ها بوده چرا که وزن کمتر و طول عمر بالای لوله دوکی PVC موجب افزایش کارآمدی محصولات شما می‌شود. این محصول ضمن استحکام بالاتر و قیمت مناسب‌تر می‌تواند مزیت صادراتی برای محصول نهایی بوجود بیاورد.

تولید کننده شیرینگ

پیشنهاد ما به تولید کننده‌هایی که در صنعت تولید شیرینگ فعالیت می‌کنند، استفاده لوله‌های دوکی PVC به جای نوع مقوایی و کاغذی آن‌ها بوده چرا که وزن کمتر و طول عمر بالای لوله دوکی PVC موجب افزایش کارآمدی محصولات شما می‌شود.

تولید کننده نخ و قرقره

اسفتفاده از لوله دوکی PVC در صنعت تولید نخ و قرقره از گذشته همواره مرسوم بوده است؛ حال اگر این محصولات را با استفاده از لوله‌های دوکی که از مواد بازیافتی تولید می‌شود به بازار عرضه کرد، انتخاب مناسب تری نسبت به محصولاتی که از انواع دیگر لوله‌های دوکی برای عرضه به بازار استفاده می‌کنند، می‌باشد.

تولید کننده پارچه

همواره بحثی که در استفاده از طاقه‌های پارچه تولید شده در صنعت نساجی وجود دارد سهولت جابجایی و حمل در استفاده از آن‌ها است که لوله‌های دوکی PVC با توجه به وزن کمتر نسبت به انواع دیگر آن می‌تواند گزینه مناسب تری باشد.همچنین این محصولات قابل استفاده چند باره می‌باشند که ایی مورد نسبت به نوع مقوایی و کاغذی وجه  تمایز مورد توجهی ایجاد می‌کند.

تولید کننده بنر و فلکسی

لوله‌های دوکی که از جنس PVC هستند وزن کمتر، طول عمر بیشتر، قیمت مناسب‌تری نسبت به لوله‌های دوکی مقوایی و کاغذی دارند. با توجه به مزایای لوله‌های دوکی PVC نسبت به نوع مقوایی و کاغذی آنها طبیعتا استفاده از لوله دوکی PVC منطقی تر و مثمر ثمر‌تر می‌باشد.

شرکت وطن گسترده ایرانیان از سال ۱۳۸۰ به تولید لوله‌های دوکی PVC با استفاده از مواد بازیافتی و قیمت مناسب ‌می‌پردازد. محصولات تولید شده توسط این شرکت از جنس PVC و با استفاده از مواد بازیافتی با وزن کم، قیمت مناسب و کیفیتی مثال زدنی بوده و در مقایسه با لوله‌های دوکی مقوایی و کاغذی وزن کمتر، قیمت مناسب‌تر و طول عمر بالاتری دارند.


نشانی:  جاده ساوه، سه راه آدران، شهرک صنعتی قلعه میر، خیابان احمدی روشن، پلاک ۵۵
ایمل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن تماس: ۰۲۱۵۶۴۵۷۴۹۱, ۰۲۱۵۶۴۵۷۴۹۲, ۰۲۱۵۶۴۵۷۴۹۳

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت وطن گسترده ایرانیان پارسیان محفوظ می‌باشد.