درباره ما

وطن گسترده ایرانیان

 

شرکت وطن گسترده ایرانیان از سال ۱۳۸۰ به تولید لوله‌های دوکی PVC با استفاده از مواد بازیافتی و قیمت مناسب ‌می‌پردازد. محصولات تولید شده توسط این شرکت از جنس PVC و با استفاده از مواد بازیافتی با وزن کم، قیمت مناسب و کیفیتی مثال زدنی بوده و در مقایسه با لوله‌های دوکی مقوایی و کاغذی وزن کمتر، قیمت مناسب‌تر و طول عمر بالاتری دارند که به این موجب می‌توانند جایگزین آنها بشوند و با توجه به کیفیتشان مناسب صادرات نیز می‌باشند.

 

واحد های وطن گسترده ایرانیان
 

واحد تولید وطن گسترده

واحد تولید با درنظر گرفتن سفارش و مورد استفاده اقدام به تولید به صورت اختصاصی می کند. در واحد تولید شرکت وطن گسترده ایرانیان دستگاه های پیشرفته ای بکار گرفته شده است تا با استفاده از نیروی متخصص محصولاتی تولید شوند که کیفیت بالایی داشته باشند.

واحد کنترل کیفیت وطن گسترده

محصولات تولید شده در واحد تولید، توسط واحد کنترل کیفیت مجموعه تحت آزمایش‌های مختلفی قرار می‌گیرند و کیفیت آن‌ها به صورت کامل بررسی می‌شود تا محصول نهایی استاندارد‌های لازم برای لوله دوکی ‌PVC با کیفیت و با دوام را داشته باشد.

 

این شرکت همواره در تلاش است ضمن تولید بر اساس قیمت مناسب کیفیتی ایده‌آل برای محصولات تولیدی خود بوجود بیاورد. همراهی مشتریان این مجموعه طی سالیان متمادی نشان‌دهنده تحقق اهداف این مجموعه می‌باشد.

پیشنهادات و انتقادات

شرکت وطن گسترده ایرانیان همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادات می‌باشد و از آن‌ها برای توسعه کیفیت و حس رضایت مشتریان محترم استفاده می‌کند.

 

شرکت وطن گسترده ایرانیان از سال ۱۳۸۰ به تولید لوله‌های دوکی PVC با استفاده از مواد بازیافتی و قیمت مناسب ‌می‌پردازد. محصولات تولید شده توسط این شرکت از جنس PVC و با استفاده از مواد بازیافتی با وزن کم، قیمت مناسب و کیفیتی مثال زدنی بوده و در مقایسه با لوله‌های دوکی مقوایی و کاغذی وزن کمتر، قیمت مناسب‌تر و طول عمر بالاتری دارند.


نشانی:  جاده ساوه، سه راه آدران، شهرک صنعتی قلعه میر، خیابان احمدی روشن، پلاک ۵۵
ایمل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن تماس: ۰۲۱۵۶۴۵۷۴۹۱, ۰۲۱۵۶۴۵۷۴۹۲, ۰۲۱۵۶۴۵۷۴۹۳

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت وطن گسترده ایرانیان پارسیان محفوظ می‌باشد.