وطن گسترده ایرانیان

 

شرکت وطن گسترده ایرانیان از سال ۱۳۸۰ به تولید لوله‌های دوکی PVC با استفاده از مواد بازیافتی و قیمت مناسب ‌می‌پردازد. محصولات تولید شده توسط این شرکت از جنس PVC و با استفاده از مواد بازیافتی با وزن کم، قیمت مناسب و کیفیتی مثال زدنی بوده و در مقایسه با لوله‌های دوکی مقوایی و کاغذی وزن کمتر، قیمت مناسب‌تر و طول عمر بالاتری دارند که به این موجب می‌توانند جایگزین آنها بشوند و با توجه به کیفیتشان برای صادرات و ارز آوری کشور مناسب است.

 

لوله دوکی

در برخی از صنایع مانند صنعت نساجی، تولید نایلون، بنر و فلکسی، شیرینگ، نخ و قرقره، پارچه و ... محصول نهایی باید بصورت رول به بازار عرضه شود. برای سهولت در بسته‌بندی این محصولات از لوله‌های دوکی یا لوله‌های بوبین استفاده می‌شود. این محصول بسته به کاربردی که در صنایع مختلف دارد در سایزها و اندازه‌های مختلف و با استحکام و ضخامت متفاوتی تولید می‌شود. صاحبان مشاغل متناسب با نیاز خود می‌توانند آن‌ها را انتخاب کنند.

 

لوله بوبین

شرکت وطن گسترده ایرنیان پارسیان به تولید و عرضه لوله‌های دوکی که از جنس PVC و با استفاده از مواد بازیافتی با کیفیتی مناسب می‌پردازد. از جمله خصوصیات این محصولات که می‌توان به آن‌ها اشاره داشت وزن کم، قیمت مناسب، طول عمر بالا می‌باشند؛ این محصولات در ابعاد و سایز‌های مختلف در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌گیرد و برای محصولات صادراتی می‌تواند بهترین گزینه باشد.

 
لوله بوبین

لوله بوبین

لوله دوکی
لوله دوکی

لوله دوکی

لوله بوبین
لوله بوبین

لوله بوبین

لوله دوکی
قیمت مناسب
وزن کم
مناسب صادرات
طول عمر بالا
جایگزین لوله مقوایی

کاربرد لوله بوبین

در برخی از صنایع که محصول نهایی می‌بایست بصورت رول آماده و به بازار عرضه شود از لوله‌های دوکی PVC یا همان لوله های بوبین استفاده می‌شود. به عنوان مثال صنایعی که نایلون، بنر و فلکسی، شیرینگ، نخ و قرقره، پارچه و ... تولید می‌کنند؛ برای عرضه محصولات خود از لوله‌های دوکی استفاده می‌کنند تا حمل و نقل و نگهداری محصول آسان‌تر گردد.

تولید کننده نایلون

تولید کننده شیرینگ

تولید کننده نخ و قرقره

تولید کننده پارچه

تولید کننده بنر و فلکسی

ارسال نمونه لوله بوبین

شرکت وطن گسترده جهت تسهیل فرآیند خرید و ایجاد تجربه‌ خرید موفق برای مشتریان گرامی، در صورت درخواست اقدام به ارسال نمونه محصول یا محصولات مورد نظر شما می‌کند.
بدین منظور نیاز است ضمن تماس با وارد ثبت سفارشات از شرایط خرید آگاه شده و درخواست نمونه مطابق با نیاز خود را داشته باشید.

شرکت وطن گسترده ایرانیان از سال ۱۳۸۰ به تولید لوله‌های دوکی PVC با استفاده از مواد بازیافتی و قیمت مناسب ‌می‌پردازد. محصولات تولید شده توسط این شرکت از جنس PVC و با استفاده از مواد بازیافتی با وزن کم، قیمت مناسب و کیفیتی مثال زدنی بوده و در مقایسه با لوله‌های دوکی مقوایی و کاغذی وزن کمتر، قیمت مناسب‌تر و طول عمر بالاتری دارند.


نشانی:  جاده ساوه، سه راه آدران، شهرک صنعتی قلعه میر، خیابان احمدی روشن، پلاک ۵۵
ایمل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن تماس: ۰۲۱۵۶۴۵۷۴۹۱, ۰۲۱۵۶۴۵۷۴۹۲, ۰۲۱۵۶۴۵۷۴۹۳

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت وطن گسترده ایرانیان پارسیان محفوظ می‌باشد.